Forhandlings sekretær
3F transportgruppen i KBH
Formand Karsten Kristensen
Tlf.: 70 30 03 00
Mobil: 21 20 56 44
karsten.kristensen@3f.dk »

Formand for Hanstholms Fiskeriforening
Næstformand Jan Nicolai Hansen
Landlystparken 1
7700 Thisted
Tlf.: 96 20 13 81
Mobilnr.: 40 60 31 30
jan@hhf.dk »

Formand for Bælternes Fiskeriforening og
formand for udvalget for Kystnært Fiskeri
Allan Buch
Røjlemosevej 61, Strib
5500 Middelfart
Tlf.: 64 41 60 01
Mobil nr.: 20 46 16 01
Privat: 64 40 26 00
Fax: 64 41 60 11
allan.buch@middelfart.dk »

3F Esbjerg transport
Henning Morberg Madsen
Nyhavnsgade 25
6700 Esbjerg
Mobilnr.: 20 25 98 99
madsen.fisk@gmail.com »

Næstformand i Danmarks Fiskeriforening
Producent Organisation
Kim Kær Hansen
Lendemark Hovedgade 32
4780 Stege
Mobilnr.: 40 89 13 81
kk@dkfisk.dk »

Danmarks Pelagiske Producent Organisation
Karsten Mølgaard
Rederiet Isafold
Frysehuskajen 10
9850 Hirtshals
karsten@nilco.dk »

Faglig medarbejder i 3F Thy-Mors
Faglig Industri, Faglig afdeling og Faglig Transport
Per Andersen
Olgasvej 34
7800 Skive
Mobilnr.: 20 49 52 08
per.andersen@3f.dk »

Faglig medarbejder i 3F Skagerak
Freddy Wie Andersen
Nejstbakken 15
9850 Hirtshals
Mobil nr.: 28 44 29 57
Freddy.andersen@3f.dk »

Det kan oplyses, at vores bestyrelsesmedlemmer intet honorar modtager for deres virke i bestyrelsen.